13. 9. 2022

Aktivistka za lidská práva v cele ruského mafiánského bosse: Místo kontroly sex!

Rate this post

Přinášíme vám další článek, týkající se využití skryté kamery.

Ve skříňce z bazaru našel Australan stovky tajných vládních dokumentů. Úřady vyšetřují únik informací Australské úřady vyšetřují neobvyklý únik tajných informací. Přísně tajné vládní dokumenty se totiž našly ve skříni, která se prodávala v bazaru s vyřazeným nábytkem ze státních úřadů. Tisíce důvěrných dokumentů objevil až nový majitel skříně, který ji koupil s velkou slevou.

Překvapený majitel původně sháněl skříňku v bazaru v australském hlavním městě Canbeře, kde si lidé mohou koupit zlevněný vyřazený nábytek ze státních úřadů.

Vybraný nábytek byl hodně zlevněný, protože měl zamčené šuplíky, od kterých nebyly k dispozici klíče. Nový vlastník zámky odvrtal a našel složky se štítky ‚tajné‘ a ‚přísně tajné‘.

Spisy se týkaly vládního dění za posledních deset let. Nejnovější z nich vznikl před třemi lety. Australská televize ABC případ označila za jedno z nejvážnějších porušení bezpečnostních pravidel v historii země.

Šéf oddělení premiéra a vlády Martin Parkinson uvedl, že bude následovat vyšetřování, jak se dokumenty dostaly na veřejnost. Odmítl ale poskytnout další podrobnosti.

Vládní dokumenty jsou obvykle zapečetěny a zůstávají tajné, dokud neuplyne dvacet let. Poté jsou některé zveřejněny.

Zajímá vás jak upravuje použití skryté kamery zákon?

Aktivistka za lidská práva v cele ruského mafiánského bosse: Místo kontroly sex!Aktivistka za lidská práva pojala svou funkci až moc aktivně. Při návštěvě ruského mafiánského bosse ve vězení měla zkontrolovat, v jakých podmínkách za mřížemi žije. Místo toho s ním ale měla sex!

Aktivistka za lidská práva pojala svou funkci až moc aktivně. Při návštěvě ruského mafiánského bosse ve vězení měla zkontrolovat, v jakých podmínkách za mřížemi žije. Místo toho s ním ale měla sex!

Rozvášněný páreček z věznice ve Sverdlovsku natočila skrytá kamera. Do cely ji dali dozorci záměrně, chtěli konečně zjistit, co tam jisté Larisse Z. vždy tak dlouho trvá. A nevěřili vlastním očím! Kontrola to totiž byla více než důkladná. Navíc nejmenovaný mafiánský boss kontroloval spíš ji. Zpočátku se zaměřil na vnady blondýnky, posléze se vydal na kontrolu do jejích kalhotek…

Nevypadá to ale, že by se žena sexu bránila. Nejdříve seděla na židli a s mafiánem se líbala, pak ale vstala, sundala kalhoty a společně se přesunuli do postele. Co se dělo tam, naznačuje blonďatá hlava pumpující nad muklovým rozkrokem…

K jejich milostnému aktu došlo už v dubnu, teď se ale k nahrávce dostala místní média. A zveřejnění nahrávky Rusy pořádně nadzvedlo. Mimo jiné se zjistilo, že Larissa nebyla u mafiána poprvé. Scénař jejích návštěv byl nejspíš vždy stejný: příchod, svlékání, rychlý sex, oblékání, odchod.

Mafián, který je za mřížemi kvůli organizované trestné činnosti, si navíc žije ve věznici evidentně nad poměry. V cele nemá tvrdou pryčnu, ale pohodlnou dřevěnou postel. A jak odhalilo video, k dispozici má i židli, konferenční stolek a na stěnách obrazy…

Sledujte náš web, abyste věděli, jak nejlépe nejlépe použít skryté kamery.

Věděli jste, že již za pár set korun je možné pořídit komerčně dostupné odposlechy? Buďte na pozoru, jelikož nikdy nevíte, kdo zrovna poslouchá.